marți, 27 octombrie
Listele provizorii ale Coaliției pentru Maramureș, Consiliul Județean Maramureș și Consiliul Local Baia Mare
De Daiana Toma-Cioran - marți, 18 august în categoria Politică
26

Distribuie pe rețelele de socializare

Surse din cadrul Coaliției pentru Maramureș au pus la dispoziția 24mm.ro listele provizorii  pentru Consiliul Local Baia Mare și Consiliul Județean Maramureș

Lista candidaților pentru alegerea Consiliului Județean Maramureș, din data de 27 septembrie 2020

  1. Zetea Gabriel-Valer (Președinte al Consiliului Județean Maramureș)
  2. Cherecheș Cătălin (Primar al municipului Baia Mare)
  3. Dăncuș Ioan-Doru (Vicepreședinte al Consiliului Județean Maramureș)
  4. Ștefanca Vasile (Medic de familie)
  5. Chilat Crina- Fiorela (Expert Contabil)
  6. Cherhaț Olivia (Jurist)
  7. Cheudan Ioan (Inginer)
  8. Cosma Așexandru (Pensionar)
  9. Sas Ioan (Avocat)
  10. Timiș Gică (Administrator)
  11. Buda Andrei (Pensionar)
  12. Coteț Tîmaș-Dionisie (Director)
  13. Hojda Vasile (Profesor)
  14. Moga Liliana- Reghina (Director)
  15. Ambruș Emil (Consilier Județean)
  16. Miculaiciuc Andrei (Administrator)
  17. Bobocea Ioan (Inginer)
  18. Ilban Grigore-Ioan (Inspector)
  19. Hanțig Gheorghe (Inspector ITP)
  20. Mădălin Sorin-Mihai (Administrator)

 

Lista candidaților pentru alegerea Consiliului Local al Municipiului Baia Mare, județul Maramureș, din data de 27 septembrie 2020

  1. Cherecheș Cătălin (Primarul municipiului Baia Mare)
  2. Dăncuș Ioan-Doru (Vicepreședinte al Consiliului Județean Maramureș)
  3. Iluț Diana (Manager)
  4. Pop Mariana (Profesor)
  5. Pîrvu Ionuț-Rareș (Avocat)
  6. Ardelean Radu-Daniel (Administrator)
  7. Câmpan Mihaela-Elena (Manager)
  8. Lupșa Ștefan (Pensionar)
  9. Roman Gabriel-Alexandru (Piscicultor)
  10. Sinn Clara (Administrator)
  11. Mihaly Loredana (Lector)
  12. Popovič Ioana-Delia (Director)
  13. Perva Ciprian (Team Lead)
  14. Gurka Dănuț-Eugen (Antreprenor)
  15. Smical Ana-Irina (Cadru didactic)
  16. Bondari Maria (Pensionar)
  17. Sână Mihăiță (Administrator)
  18. Pop Viorel (Consultant)
  19. Szekely Zoltan (Manager)
  20. Cutoi Cătălin-Manuel (Consilier achiziții)
  21. Mureșan Dorel-Grigore (Pensionar)
  22. Grumaz Dan (Manager)
  23. Cherhaț Olivia (Avocat)
  24. Rob Marinel (Viceprimar)
  25. Șandor Laura- Mihaela (Șef serviciu)
  26. Mardar Leonard-Sorin (Director)
  27. Mandra Ioan (Economist)
  28. Birișan Ovidiu-Răzvan (Administrator)

 

 

 

 

Distribuie pe rețelele de socializare

Alte știri